Zaawansowane
Dodaj firmę
Regulamin

1. Box tekstowy umieszczony jest na stronie głównej i podstronach serwisu Hurtownie24.pl


2. Tytuł linka nie może przekroczyć 30 znaków, treść linka 100 znaków, adres strony 150 znaków.


3. Reklama ma formę ustaloną przez serwis Hurtownie24.pl i nie może zawierać kodu HTML


4. Zabrania się dodawania linków do stron niezgodnych z polskim i międzynarodowym prawem, nie mogą zawierać treści o charakterze erotycznym, nawołujących do nienawiści rasowej, urażających czyjekolwiek uczucia i przekonania religijne, wulgarnych, nieetycznych i obraźliwych.


5. Hurtownie24.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy niezgodnych z regulaminem linków tekstowych bez zwrotu opłaty za nią.


Ogłoszenia z miasta Warszawy prosto w serwisie StolicaLokalnie.pl. Sprzedawaj lub kupuj po atrakcyjnie niskich cenach książki, gry pc, obrazy, monety i wiele innych rzeczy. Prowadzisz firmę sprzedawaj swoje produkty zupełnie za darmo i zyskuj nowych klientów w Warszawie. Posiadamy również katalog stron dla osób które chcą się pokazać swoją firmę w wyszukiwarce Google. Warszawskie darmowe ogłoszenia internetowe. Kupuj, Sprzedawaj, Zamieniaj, Wynajmuj, wszystko za darmo bez opłat i bez konieczności rejestracji konta. Kilkaset kategorii do wyboru bez limitu emisji ogłoszenia. Przejrzystość strony oraz łatwe i szybkie dodawanie ogłoszeń, bardzo wiele opcji. Ogłoszenia drobne oraz ogłoszenia nieruchomości, motoryzacyjne, praca/usługi oraz wiele innych. Kupowanie w internecie - nieruchomości, motoryzacja itd. - jest coraz bardziej popularne, przybiera też nowe formy. Każdy zna sklepy w internecie i aukcje w internecie, aukcje w sieci, jednak to nie całość tego, co daje użytkownikom sieć, warto czerpać też z reszty opcji. A te daje internautom StolicaLokalnie.pl, jest to propozycja, gdzie prywatni internauci zdołają bez problemu i sprawnie sprzedać i kupić różne rzeczy. Zaletą platformy ogłoszeniowej StolicaLokalnie.pl jest prostota i intuicyjność zarówno sprzedaży jak i zakupów. StolicaLokalnie.pl wyróżnia również brak form aukcyjnych, jesteśmy sympatykami szybkich i pozbawionych komplikacji zakupów w internecie. Na StolicaLokalnie.pl nie znajdziesz również firm, a opłacalna sprzedaż przez prywatnych internautów nie jest komplikowana przez te właśnie oferty. Jesteśmy powołani do życia z myślą o prywatnych klientach, nie zaś o firmach. StolicaLokalnie.pl postawiła na bezpieczne zakupy, dlatego popiera transakcje zawierane lokalnie między kupującym, a sprzedającym, co sprawi, że nie dotkną cię komplikacje z wysyłką, możesz za to obejrzeć przedmiot przed zakupem. Jako jedyna platforma ogłoszeniowa wdrożyliśmy ideę social buying, wyjątkowo znaną w innych krajach, dzięki niej zakupy społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością. Ta szczególna funkcjonalność społecznościowa zapewni znaczne bezpieczeństwo transakcji w Internecie. Zobacz jak prędko sprzedasz przedmioty na StolicaLokalnie.pl, zyskaj pewność, odwiedź StolicaLokalnie.pl - Ogłoszenia Warszawa. Poznaj serwis i prześledź oferty. Ogłoszenia Warszawa | Darmowe ogłoszenia Warszawa | Bezpłatne ogłoszenia Warszawa | Ogłoszenia drobne Warszawa | Anonse Warszawa | Stolica Lokalnie

Dodaj link tekstowy
Aktualności
Reklama